Кошмарен дебют за Люпко при завръщането му в Левски

Славия победи Левски с 1:0 насред "Герена"

levski.bg

Кошмарен дебют за Люпко Петрович, начело на Левски. "Сините" загубиха с 0:1 от Славия на "Герена" и вгорчиха края на сезона за своите фенове. Това бе последен домакински мач за Левски за този шампионат.

Домакините започнаха мача много активно, но още в началото пропуснаха добри възможности да открият резултата.

Най-чистото положение през първото полувреме дойде при контраатака на Славия, но ударът на Калоян Кръстев нацели дясната греда.

Левски започна силно и втората част, но удар на Прохазка в 47-а минута бе избит от Марио Кирев. Само две минути по-късно Венци Христов вкара гол с глава, който бе отменен, заради съмнения за нарушение в нападение.

Въпреки че нямаше много положения, Славия успя да вземе своето и с гол на Борислав Балджийски в добавеното време на мача реши срещата в своя полза.