Коста Рика започна с равенство на турнира "Голд къп" (ВИДЕО)

Ямайка застана на пътя на "червено-сините"

Четвъртфиналистът от Мондиал'2014 Коста Рика направи изненадващо равенство 2:2 срещу Ямайка в първия си мач от турнира "Голд Къп", който се провежда в САЩ.

Още в 13-а минута футболистите от Ямайка успяха да открият резултата чрез Гарет Макклиъри. До края на полувремето обаче Коста Рика направи пълен обрат чрез Рой Милър и Давид Руис, които се разписаха съответно в 33-а и 37-а минута.
Така почивката дойде при резултат 2:1 за Коста Рика, но само три минути след подновяването на играта Джоби Маканъф отбеляза за крайното 2:2.
До края на срещата и двата тима имаха добри възможности, от които обаче не се възползваха.

В другата среща от групата Салвадор и Канада направиха скучно нулево равенство.
Тази нощ предстоят двубоите в група "С". В тях един срещу друг се изправят тимовете на Тринидад и Тобаго и Гватемала и Мексико и Куба.