Краев оправда поражението с натоварения график

"Търсим победата срещу Уелс, за да избегнем кръга на загуби", заяви националът

Националът Божидар Краев, който влезе като резерва през втората част на мача с Финландия в Лигата на нациите, загубен от тима ни с 0:2, оправда поражението с натоварения график.

В Хелзинки селекционерът Георги Дерменджиев направи цели 8 промени в стартовия си състав в сравнение с единайсеторката от домакинството на Унгария преди три дни.

"В плейофа изразходвахме много сили и енергия. Имаме мач през 3 дена, може би е заради това... Днес не бяха достатъчно чисти положенията ни. Търсим победата срещу Уелс, за да избегнем този кръг на загуби.", каза Краев.

България продължава негативната серия и все още търси първия си успех в тазгодишното издание на Лигата на нациите. В последните 18 официални срещи тимът ни има само една победа - с 1:0 срещу Чехия преди близо година.

Следващият мач на "трикольорите" е в сряда (14 октомври), когато в София идва Уелс. Двубоят е от четвъртия кръг на Лигата на нациите.