Купата на африканските нации продължава с "българско" присъствие

Гледайте 3 мача от турнира тази вечер по RING и на VOYO.BG

Купата на африканските нации започна! 32-ото издание на турнира се провежда в Египет, а домакините зарадваха милионите си привърженици с победа над Зимбабве в първия мач.

Днес (22 юни) предстоят още 3 срещи, които може да гледате пряко по RING и на VOYO.BG.

Участието на футболисти от българското първенство на Купата на африканските нации е ограничено. Те са двама и играят в "Лудогорец" - Абел Анисе от Мадагаскар и новото попълнение Жоржиньо от Гвинея-Бисау

Именно изявите на Анисе, който в състава на островната държава фигурира със сложното си и непознато у нас име - Андрианантенайна, първи ще запише минути на терена във важния турнир. Мадагаскар се изправя срещу Гвинея (но не Бисау) в 23:00 ч. Мача може да гледате пряко по RING.

Преди това, в 17:30 ч. двукратните шампиони (1968, 1974 г.) Конго и Уганда ще мерят сили за първи точки. Мачът отново е по RING.

Един от фаворитите в турнира - Нигерия ще започне похода си към четвърта титла срещу дебютанта Бурунди. Срещата е в 20:00 ч. пряко на VOYO.BG.

Гледайте всички срещи от Купата на африканските нации пряко в каналите на bTV Media Group!