Футболист счупи греда, домъкнаха врата на колела (ВИДЕО)

Един по-различен мач

Счупена врата прекъсна за повече от половин час мач от австралийското футболно първенство между "Сентрал Коуст Маринърс" и "Пърт" в Госфорд.

Нетипичният инцидент се случи в 10-ата минута, когато защитникът на гостите Томи Мърчела се вряза в мрежата при отбелязването на гол. Това доведе до частично падане на една от гредите.

Официалните лица трябваше да заменят вратата с подвижна... на колела. Те направиха същото и в другия край на терена, за да има равнопоставеност.

Мачът бе прекъснат за повече от половин час, а това даде много храна за размисъл на потребителите в социалните мрежи.

Мърчела не пострада при злощастната ситуация, но голът му с глава не бе зачетен заради засада. Преди това отборът на "Пърт" бе открил резултата с попадение на Анди Кеог в 3-ата минута.

Малко след подновяването на играта гостите удвоиха чрез Фабио Перейра. Отново той вкара за 3:0 преди края на първото полувреме.

Заради забавянето, мачът не завърши преди началото на традиционната заря в навечерието на Нова година, а феновете на домакините получиха една доста по-интересна алтернатива на неприятния развой на двубоя.