Лацио с минимален аванс преди реванша (ВИДЕО)

Кейта Балде носи победата срещу Леверкузен

Много динамичен и оспорван мач направиха отборите на Лацио и Байер Леверкузен в първия  си мач от плейофите за влизане в  груповата фаза на Шампионската лига.

Домакините от Рим успяха да спечелят с минималното 1:0 след гол паднал в 77-та минута на срещата. Тогава Кейта Балде, който се появи в игра  в началото на второто полувреме, на мястото на контузения Клозе, успя да надбяга двамата централни бранители на гостите и да се разпише с премерен шут отбелязвайки единствения гол в мача.

Така играчите на италианския тим имат ценен, но минимален аванс преди срещата реванш на немска земя през следващата седмица, което ни кара да очакваме изключително интересен двубой между тези два отбора на "Байарена" в Леверкузен.