БГ Футбол

Публикувано в  

Левски изтегли Хасково за Купата на България

Литекс ще срещне Лудогорец или Берое

Левски изтегли Хасково за Купата на България
 Снимка: БГНЕС

Днес беше изтеглен жребият за четвъртфиналите за купата на България. Левски ще срещне Хасково на треньора Емил Велев, а Литекс ще срещне шампиона Лудогорец или Берое. Ето и предстоящите сблъсъци:

Литекс – Берое/Лудогорец

Черно Море – Локомотив (Горна Оряховица)

Локомотив Пловдив – Локомотив София

Левски – Хасково

Първите срещи ще се изиграят на 21/ 22 февруари 2015, а реваншите ще са на 4 март.

Берое и Лудогорец ще определят последният четвъртфиналист в разменени гостувания  на 15 и 22 февруари 2015 година. Мачовете бяха отложение заради срещите на разградчани в Шампионска лига.

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук