"Левски" направи 1:1 с швейцарския шампион

"Сините" приключиха с лагера си в Австрия

levski.bg

Левски приключи лагера си в Австрия след престижно равенство с шампиона на Швейцария - "Йънг Бойс". "Сините" и силният тим си размениха по един гол за 1:1, а българският тим ще се прибере у нас утре (3 юли), след като записа 3 загуби и 1 равенство.

Ден след унизителната загуба от четвъртодивизионния германски "Тюркгюджю-Атаспор" с 0:4, футболистите на Петър Хубчев най-накрая вкараха гол под негово ръководство. Автор на попадението беше младият Станислав Иванов.

Той се разписа в 16-ата минута след пас на Станислав Костов.

Иначе мачът се отличи с доста положения пред двете врати и атрактивни отигравания.

В крайна сметка "Йънг Бойс" изравни в 77-ата минута. Резервата Янис Каргас опита да върне топката към новия вратар на "сините" Миятович, но доста нескопосано. От това се възползва Николас Нгамалеу, който вкара за 1:1.

След лагера в Австрия, "сините" ще се готвят у нас до първия мач - гостуването на "Ружомберок" в първия предварителен кръг на Лига Европа на 11 юли.