БГ Футбол

Публикувано в  

"Левски" обяви още заразени с COVID-19

Очаква се дербито с ЦСКА да бъде отложено

 Снимка: Lap.bg

Футболен клуб "Левски" съобщи за нови пет положителни проби за коронавирус на играчи на тима. Така "сините" вече имат 11 футболисти под карантина само два дни преди дербито с ЦСКА от 13-ия кръг на Първа лига.

Съгласно прокола, при повече от 10 заразени играчи в отбор, двубоят се отлага. Очаква се потвърждение от БФС.

Снимка: levski.bg

"Днес, 19 ноември спортно-техническия щаб, футболистите и служителите на ПФК Левски преминаха извънредни PCR тестове за COVID-19.

Петима футболисти от представителния отбор и трима души от спортно-техническия щаб са с положителен тест за COVID-19. След получаване на резултатите те са поставени под карантина", обявиха от "Левски".

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук