"Левски" с втора поредна победа в контролите (ВИДЕО)

Божидар Краев бе точен за успеха с 1:0 над руския "Уфа"

Отборът на "Левски" записа втора поредна победа в контролите, след като се наложи с 1:0 над руския "Уфа". Точен за успеха на "сините" бе Божидар Краев в 51-ата минута.

Под рамката на вратата се завърна Боян Йоргачевич, който не успя да вземе участие в първите две проверки на "сините" в Кипър (загубата с 1:2 от "Виторул" и победата с 2:1 над "Уйпещ").

Също така място в титулярните 11 намериха новите попълнения Антон Огнянов, Амаду Сукуна и Давид Яблонски. През втората част на терена за "Левски" се появи и каращият проби Принс Сейди.

През първото полувреме липсваха по-сериозни положения и пред двата тима, като футболистите на Елин Топузаков не успяха да стигнат до нито една голова възможност.

Второто полувреме започна по отличен начин за "Левски". В 51-ата минута резервата Божидар Краев се разписа за 1:0 след асистенция на Сукуна.

"Сините" продължиха да играят уверено, а Адениджи пропусна да направи победата по-изразителна.

До края на лагера в Кипър "Левски" ще изиграе още две контроли - на 5-ти срещу чешкия "Теплице", и на 8-ми срещу "Партизан" Белград.