"Левски" си тръгна само с точка от Враца

"Сините" продължават да нямат победа през 2020 г.

"Левски" стигна само до равенство 0:0 при гостуването си на "Ботев" Враца в мач от 24-ия кръг на родния футболен шампионат.

Тимът на бившия национален селекционер Петър Хубчев не създаде напрежение пред стража на домакините Красимир Костов преди почивката, а през второто полувреме нямаше дори един точен удар.

Така "сините" удължиха серията си от мачове без победа на пет двубоя, като продължaват да нямат успех от началото на 2020 г.

С точката столичани заемат третата позиция в класирането и изравниха с "Локомотив" Пловдив и ЦСКА, които са с по 46. Лидер е шампионът "Лудогорец", които има аванс от 6 точки пред преследвачите си, както и два мача по-малко. По-късно днес разградчани приемат закъсалия "Дунав" Русе.

Съставите

"Ботев" Враца: Красимир Костов, Петко Ганев, Аласане Н'Диайе, Венцислав Керчев, Атанас Зехиров, Ангел Лясков, Владислав Узунов, Христо Златински, Том, Даниел Генов, Петър Атанасов

"Левски": Милан Миятович, Живко Миланов, Янис Каргас, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Мартин Райнов, Нуно Рейш, Станислав Иванов, Стайн Спиерингс, Найджъл Робърта, Станислав Костов