Левски започна с успех предсезонните си контроли

„Сините” надвиха Септември (Симитли)

levski.bg

Тимът на Левски започна с победа серията си от контроли преди началото на сезона. „Сините“ надделяха с 4:2 над Септември (Симитли) в Самоков.

Божидар Краев откри резултата в 9-ата минута, а в 23-ата Костадин Кацимерски изравни. Каращият проби Атанас Курдов отново даде преднина за състава на Стойчо Стоев в 30-ата минута. Малко преди края на първото полувреме друг юноша на Левски - Владислав Мисяк направи резултата 3:1, а в 62-ата минута столичани вкараха още едно попадение, този път дело на Емил Нину. Десет минути преди края на редовното време младежкият национал Мики Орачев си отбеляза автогол, оформяйки крайното 4:2 за Левски.

Следващият приятелски мач на „сините“ ще е срещу Монтана на 1 юли отново в Самоков.