"Борнемут" съкруши "Ливърпул"

Домакините направиха обрат от 1:3 до 4:3

"Борнемут" победи "Ливърпул" с 4:3, след като направи сензационен обрат от 1:3 в мач от 14-ия кръг на Висша лига. "Мърсисайдци" водеха с 2:0 до 22-ата минута, след попадения на Садио Мане и Дивок Ориги.

Уилсън вкара дузпа за домакините в 56-ата минута, но само няколко минути след това Емре Джан възстанови преднината от два гола за "Ливърпул".

В 76-ата минута Фрейзър намали за 2:3, а само две минути по-късно Кук вкара за 3:3.

Това обаче не бе всичко в мача. "Борнемут" шокира гостите с попадение на Аке за 4:3 в продължението на двубоя.

Така "Ливърпул" пропусна възможността да изпревари "Арсенал" на второто място във временното класиране и остава на трета позиция с 30 точки. "Борнемут" пък скочи с две места и вече е в топ 10.