Локомотив Пд победи Литекс с 3:0 в контрола (ВИДЕО)

Предотвратиха сбиване между играчите през първата част (ОБНОВЕНА)

Локомотив Пловдив победи Литекс с 3:0 в контролна среща. Мачът се проведе на "Лаута“ в Пловдив. През първото полувреме две попадения вкара Благой Наков (27’, 29’). След почивката Дани Кики бе точен от дузпа (75’) и оформи крайния резултат. Двамата треньори експериментираха с различни състави. Срещата бе част от зимната подготовка на двата отбора.

След края на мача наставникът на Литекс Красимир Балъков каза, че не се интересува от резултата в този двубой и въпреки загубата е доволен от състоянието на тима си, на тази фаза от подготовката.Той не пожела да коментира информацията, че Ваюши е напуснал клуба.

Вижте головете в мача, спречкването между играчите през първото полувреме и интервюто на Балъков след края на контролата.