Локомотив София шокира Берое в Стара Загора

Столичани спечелиха с 4:1

Локомотив София запази третото си място в "А" група след убедителна победа с 4:1 като гост на Берое в мач от 24-я кръг на шампионата. Локомотив София натрупа 43 точки, колкото има и четвъртият Литекс. ЦСКА има 45 в актива си.

Гостите шокираха съперника още в първата минута, Берое не успя бързо на върне попадението и понесе втори удар в самия край на полувремето. Опитите на домакините да стигнат до гол в началото на втората част пък доведоха до нови две попадения за Локомотив София, с които тимът на Димитър Васев реши двубоя.

Попаденията за Локомотив София реализираха Шехуди в 1-ата минута, Йордан Тодоров в 45-ата, Емил Гъргоров в 51-ата и Владислав Романов в 52-ата минута. Берое върна едно попадение в 53-ата минута. Отборът от Стара Загора остава на пета позиция с 39 точки в актива си и се отдалечи от местата даващи право на участие в евротурнирите.