Луд купон с Валери Божинов след победата над "Цървена звезда"

Българинът показа червен картон на съдията по време на дербито

partizan.rs

Валери Божинов и съотборниците му от "Партизан" отпразнуваха по подобаващ начин победата си над "вечния съперник" - "Цървена звезда". "Гробарите" победиха с 1:0 опонентите си с гол в последните минути на Леонардо.

След мача футболистите посетиха нощен клуб в Белград, където се отдадоха на празненства под ритмите на сръбски турбо-фолк. За "Партизан" пя Рада Манойлович. Кръшната блондинка изпълни не само нейни песни, а и популярни сръбски хитове.

Победата във 152-то белградско дебри беше под номер 45 за "Партизан". Феновете на двата тима не успяха да видят много голови положения в мача, а победата за домакините дойде с късен гол в последната минута. Валери Божинов започна като титуляр за тима си, но беше заменен в 67-та минута.

Въпреки това неговото включване ще се запомни с една от смешните ситуации в мача. Съдията Милорад Мажич изпусна картоните си, а Божинов му помогна да си ги прибере, показвайки му червения с усмивка.

Снимка: partizan.rs