"Лудогорец" обърна "Динамо" Тбилиси в последната си контрола

"Орлите" спечелиха с 3:1

ludogorets.com

Шампионът "Лудогорец" завърши зимния си подготвителен лагер в Турция с победа срещу първенеца на Грузия "Динамо" Тбилиси с 3:1. "Орлите" стигнаха до успеха след обрат, след като допуснаха гол още в началото на мача.

Зоран Марушич бе точен за "Динамо" във 2-ата минута, а в 24-ата Кирил Десподов изравни. Осем минути по-късно се разписа и Клаудиу Кешеру. Четвърт час преди края на срещата Мавис Чибота реализира трети гол.

Така балансът на "Лудогорец" в контролите на турска земя е три победи, равенство и загуба, при голова разлика 10:7.

На 11 февруари "орлите" ще играят със "Спортист" Своге в мач за Купата на България, а четири дни по-късно са домакини на "Етър" Велико Търново при подновяването на първенството.