Майнц с класика над Лацио, Неделев игра 32 минути (ВИДЕО)

Българският национал Тодор Неделев влезе като резерва и игра 32 минути при победата на неговия Майнц 05 над Лацио с 3-0.

Немския тим нанесе четвърта поредна загуба на римските „орли” в предсезонната им подготовка, а след по-малко от 10 дни те ще се изправят срещу Ювентус в сблъсък за Суперкупата на Италия.

В началто на двубоя Антонио Кандрева и Фелипе Андерсон направиха пропуски за Лацио, а Марко Пароло също пропусна да открие резултата в полза на италианците.

Така се стигна до 43-та минута, когато Мали вката за Майнц. Веднага след това Мирослав Клозе можеше да изравни, но Лорис Кариус спаси.

Малко след началто на второто полувреме Хайро Сампейро удвой преднината на Майнц, след като засече центриране на Клеменс. В 69-та минута самия Клеменс оформи крайното 3-0.