Минчев и Иса разнищиха "Ботев" Враца

"Черно море" победи с 4:1 като домакин

Мартин Минчев и Исмаил Иса донесоха 7-мата победа за "Черно море" през сезона. Те отбелязаха по два гола при успеха на "моряците" с 4:1 срещу "Ботев" Враца в среща от 18-ия кръг на Първа лига.

Така варненци се завърнаха на 5-о място в класирането, а тежката серия за "Ботев" вече е 6 мача без победа. Тимът е на предпоследното 13-о място в шампионата.

Мачът във Варна, както и всички останали през настоящия кръг, започна с минута мълчание в памет на актьора Стефан Данаилов, който почина по-рано тази седмица.

Срещата започна с натиск за "Черно море", който се материализира в 28-ата минута чрез Мартин Минчев. Той отбеляза с глава.

Само 3 минути по-късно Минчев отново триумфираше. При този резултат дата тима се оттеглиха на почивка.

Исмаил Иса беше точен в 51-ата минута, като не остави шансове на вратаря Костов.

Гостите успяха да върнат едно попадение чрез Петър Атанасов, но в 74-ата минута Иса отново беше точен.