"Миньор" Перник се справи с "Локо" Горна Оряховица

"Чуковете" имаха подкрепа на гостуваща агитка

Facebook

"Миньор" Перник постигна втора победа във Втора лига. "Чуковете" се справиха с "Локомотив" Горна Оряховица и се наложиха с 2:1 в третия кръг на новия сезон.

С "жълто-черните" пътуваха и представители на атрактивната агитка, като през цялото време те подкрепяха шумно любимците си.

Резултата откри капитанът Томислав Павлов преди средата на първото полувреме. В 35-ата минута домакините изравниха чрез Владислав Мирчев.

Трите точки в актива на "Миньор" осигури Андреас Васев, който се разписа минути преди края на мача.

След срещата футболистите от Перник поздравиха своите фенове на стадиона и получиха бурни аплодисменти.

В следващия кръг "Миньор" играе с "Нефтохимик" в Перник. "Локомотив" Горна Оряховица пък гостува на "Добруджа".