Младежките национали рухнаха във Франция

Тимът ни остава с 2 точки от 4 мача

Младежкият ни национален отбор по футбол до 21 години загуби с 0:3 гостуването си на Франция в среща от група 9 на квалификациите за Евро 2019 в Италия.

Това бе четвърти пореден успех за "петлите", които са на върха в групата с 12 точки.

"Лъвовете" са на предпоследната пета позиция само с 2 точки и на практика изгубиха реални шансове за класиране на едно от първите две места.

Домакините контролираха мача в Льо Ман от самото начало. Юношата на "Левски" Николай Кръстев успяваше да запази мрежата си суха до 58-ата минута, когато Мартин Терие се възползва от дълго подаване и вкара за 1:0. Три минути по-късно Ангел Лясков изчисти топката решително след удар с глава на Диакаби.

В 81-ата минута появилият се като резерва Оливие Нчам удвои, а крайното 3:0 оформи Лис Мусе в 90-ата минута.