"Монтана" обърна резервите на "Левски" пред погледа на Ники Михайлов

Славиша Стоянович даде почивка на голяма част от титулярите

"Левски" загуби с 2:3 от "Монтана" в приятелски мач на стадион "Георги Аспарухов". Наставникът на "сините" Славиша Стоянович заложи на голяма част от резервите.

Мачът започна добре за втородивизионния тим, който поведе с гол на Сергей Георгиев още в 6-ата минута. До почивката обаче "Левски" взе инициативата и обърна за 2:1 с попадения на Атанас Кабов и Паулиньо. Преди това и двамата натрупаха по няколко сериозни пропуска на сметките си.

В 51-ата минута "Монтана" изравни за 2:2 след грешка на Антъни Белмонт, а името си сред голмайсторите записа Атанас Илиев. Ново пропукване в защитата на домакините в 75-ата минута доведе до попадение на Борислав Дамянов за крайното 3:2.

Контролната среща бе изгледана на живо от собственика на "сините" Спас Русев, а в ложата на "Герена" бе и Николай Михайлов, за когото се спекулира, че ще се завърне под рамката на вратата на родния си тим.