Неймар донесе победата на Бразилия над Колумбия (ВИДЕО)

Фалкао игра за колумбийците, Куадрадо бе изгонен

Getty Images/Guliver Photos

С гол на Неймар в 83-тата минута Бразилия победи Колумбия в приятелски мач, игран в Маями. Срещата бе повторение на 1/4 финала от Световното първенство, който бразилците спечелиха на своя земя с 2-1. В този мач обаче игра голямата звезда на Колумбия - Радамел Фалкао.

Селекционерът на Бразилия Дунга бе направил доста промени в състава си, в сравнение с Мондиала, но Неймар отново бе в основата на състава. За две нарушения именно срещу него Хуан Куадрадо получи 2 жълти картона и в 49-тата минута хвана пътя към съблекалните.

Иначе гол на бразилците бе отменен заради засада през първото полувреме.

След почивката пък Давид Луис пробва да вкара същия гол на Оспина, какъвто заби по време на мача от Световното, но вратаря на Колумбия спаси.

Той не успя да хване удара на Неймар 7 минути преди края и с него бразилците спечелиха

В последните мигове от мача Фалкао бе близо до изравнителен гол, но защитник го изпревари и до удар не се стигна