Неймар проля кръв при разгрома срещу Боливия (ВИДЕО)

Бразилия постигна победа с 5:0 в квалификациите за Мондиал 2018

Звездата на "Барселона" и бразилския национален отбор - Неймар, получи неприятна аркада по време на срещата на "Селесао" и Боливия от квалификациите за световното първенство в Русия през 2018 г.

Домакините победиха своите съперници с 5:0, като именно футболистът на "Барселона" даде тон на разгрома, вкарвайки в 11-та минута. Попадението дойде след груба грешка на защитник на Боливия и е под номер 300 в кариерата на Неймар.

Минути по-късно обаче играчът на каталунците получи аркада при сблъсък със съперников футболист, заради която беше заменен.

Останалите попадения в срещата реализираха Филипе Коутиньо в 26-та, Филипе Луис в 39-та, Габриел Жезус в 44-та и Роберто Фирмино в 75-та минута.

След успеха Бразилия е на второ място в групата с 18 точки. Първи с точка аванс е тимът на Уругвай, който победи Венецуела с 3:0.