Нов провал за Левски

‘’Сините’’ не успяха да победят Хасково

Отборите на Левски и Хасково завършиха наравно 1:1 в среща от 23-ия кръг на ‘’А” група.

Хасково поведе в 15-тата минута чрез Алексиев. Маламов проби отдясно и върна топката леко назад в наказателното поле, където Алексиев я засече във вратата за 1:0.

Столичани бяха изключително безидейни и до 45-тата минута не отправиха точен удар към вратата на Николай Банков.

Левски все пак стигна до равенството в 69-тата минута. Испанецът Аниете бе точен с глава, засичайки центриране отляво.

В 84-тата минута стражът на ‘’сините’’ Йоргачевич спаси тима си. Халфът на Хасково Лозев излезе очи в очи с него, но сърбинът отрази неговият удар.

Четири минути по-късно гостите получиха нов шанс за гол, но Йоргачевич отново спря Лозев.

Така Левски започна участието си в плейофите с издънка, и то като домакин. В следващия кръг момчетата на Стойчо Стоев посрещат Черно море, отново на ‘’Герена’’.