Нова победа за тима на треньора Гасперини /ВИДЕО/

Удинезе - Дженоа 2:4

Отборите на Удинезе и Дженоа направиха един великолепен мач в среща от 10 – я кръг на шампионата в серия "А".

Още в 22 - та  секунда на мача Ди Натале откри резултата за домакините и този гол направи мача страшно динамичен. Това попадение засега е най-бързо падналия гол в мачове от серия "А" този сезон.

Съставът на Дженоа отговори на предизвикателството и успя да обърне резултата в своя полза. В 21 – та минута Маркезе вкара ефектен изравнителен гол, а три минути по- късно гостите поведоха след попадение на  Фалке.

Четири минути преди края на първото полувреме падна четвърти гол в мача. Той бе дело на Видмер и така двата тима се прибраха на почивка при равен резултат 2:2.

След паузата домакините атакуваха по- често, но доста хаотично. Играчите на треньора Гасперини се бранеха добре и показаха страхотна ефективност в атака.

В 54 – тата минута се разписа Матри и Дженоа поведе в резултата, а пет минути преди края на мача, влезлият като трета смяна в състава на гостите словашки национал Куцка, оформи и крайния резултат в двубоя.Удинезе – Дженоа 2:4.

Това бе трета поредна шампионатна победа за Дженоа.