Обзалагаме се, че не сте виждали толкова абсурдна прическа

Даниел Алвес съвсем се побърка

Twitter

Футболистът на Барселона Даниел Алвес пристигна на "Камп Ноу" за финала за Купата на краля срещу Атлетик Билбао с невиждана прическа. Бразилският национал бе оставил съвсем малко островче коса в причудлива форма на върха на главата си.

Снимка: Twitter

Новата прическа донесе късмет на отбора на Алвес, който се наложи с 3:1 и грабна втори трофей за сезона след шампионската титла на Испания. Поредния си силен мач направи Лионел Меси, който реализира два гола. Първото му попадение в 20-ата минута бе след фантастичен пробив, при който аржентинецът навърза четирима противници.

Неймар удвои аванса на каталунците в 36-ата минута. Меси направи резултата класически четвърт час преди края. Малко след това Иняки Уилямс реализира почетен гол за Атлетик.

Снимка: Getty Images/Guliver Photos