Отборът на "Бат Динко и приятели" спечели "Каменица Фен Купа" във Варна (ВИДЕО)
Следващата седмица турнирът се пренася в Бургас
Отборът на "Бат Динко и приятели" спечели третия регионален турнир на "Каменица Фен Купа", който се проведе във Варна. В надпреварата участваха 32 тима от Варна, Шумен и Добрич.
На финала отборът на "Бат Динко и приятели", който печели купата във Варна за втора поредна година, надигра с 3:0 "Устрем" и си осигури място на големия финал.
На трето място остана отборът на МФК "Балерини", който в малкия финал спечели срещу атрактивния тим на МЮ2, съставен изцяло от германци и швейцарци, учещи в Медицинския университет.
Следващият регионален полуфинал е в Бургас на 19 и 20 май.