Перфектен седем в първия мач на новия Локомотив

Обещаващо начало за "червено-черните"

bTV

Новосформираният отбор на Локомотив (София) спечели първата си контролна среща преди началото на шампионата в софийската "А" Окръжна група. "Червено-черните" постигнаха изключително убедителен успех със 7:0 срещу друг отбор от четвърта дивизия - Легия (София).

"Железничарите" откриха с гол на Калоян Ангелов в 18'. Пет по-късно Калоян Бонев направи 2:0, но головата фиеста тепърва започваше. След почивката отборът на Легия получи още пет попадения във вратата си. Те бяха дело на Иван Зафиров (49'), Петър Христов (68'), Росен Йорданов (78'), Красимир Узунов (80') и Радостин Нгуен (86').

В началото на новата седмица воденият от Антон Велков Локомотив ще изиграе още две приятелски срещи. В понеделник съперник на "червено-черните" е БМСпорт, а в сряда на стадиона в кв. "Надежда" гостува друг софийски тим - Академик. И двата мача са насрочени за 18:00.