БГ Футбол

Публикувано в  

Петър Жеков и Димитър Якимов напуснаха ЦСКА

Легендите не са съгласни с политикита на клуба

Петър Жеков и Димитър Якимов напуснаха ЦСКА
 

Клубните легенди на ЦСКА Петър Жеков и Димитър Якимов подадоха оставки от Надзорния Съвет на "червените". Жеков призна, че не е взимал заплата почти година , но същинската причина за крайното решение е несъгласие с политиката на ЦСКА.

Двете легенди на клуба са несъгласни с факта, че вместо да се платят заплати за изплащани големи суми за заплата на бившия селекционер Стойчо Младенов. Ето и какво каза Жеков пред Sportal.bg

„Нямам нищо против него. Просто преди време казах неща, които всички в клуба ги знаят и коментират, но никой не се осмелява да ги каже пред вас. Стойчо обяви пред мен, Якимов, Тодоров и Томов, че се отказва от парите, които му се дължаха от времето на "Титан". Това бе така докато не разбра, че в клуба влизат Манджуков и Инджов. През декември миналата година двамата платиха една заплата на първия отбор. През януари тази година дадоха пари и за служителите. Като разбра, че има пари, Стойчо отиде и си взе това, което му се дължеше от "Титан". Така всички служители останахме без пари. Дори Тодоров остана много изненадан от действията на Младенов"

 

 

Още новини
Виж всички предложения от брошурата тук