Пол Погба се развихри за "Манчестър Юнайтед" в Европа (ВИДЕО)

Робин ван Перси вкара гол на бившия си тим при завръщането си на "Олд Трафорд"

"Манчестър Юнайтед" постигна изразителна победа в Лига Европа, след като се наложи над "Фенербахче" с 4:1 в мач от третия кръг на груповата фаза на турнира.

Английският тим беше по-активният на терена и заслужено спечели трите точки. На "Олд Трафорд" се завърна бившият футболист на "червените дяволи" Робин ван Перси, който вкара единственото попадение за турския тим.

Атаката на "Манчестър Юнайтед" беше водена от Уейн Рууни, а първото попадение за домакините стана факт в 31-та минута.

Пол Погба вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Хуан Мата.

Второто попадение за "Юнайтед" също дойде от наказателен удар, отсъден срещу Антони Марсиал, която сам реализира удара.

В добавеното време на първото полувреме Погба направи резултата класически, а само две минути след подновяването на играта Джеси Линганрд покачи на 4:0.

Почетното попадение за гостите беше дело на ван Перси, който беше топло посрещнат от феновете на бившия си тим.

Така "Манчестър Юнайтед" има 6 точки в класирането, колкото и "Фейенорд". "Фенербахче" е трети с 4, а на последно място е "Зоря" Луганск.