Прекрасен гол на Бербатов! Монако обаче пак падна(ВИДЕО)

Съдия и кошмарна защита пратиха "монегаските" на дъното

Димитър Бербатов вкара първия си гол този сезон в Лига 1, но той бе крайно недостатъчен на неговия Монако. Червено-белите загубиха срещата си от втория кръг на френския шампионат с 1-4 като гост на Бордо. Освен от собствените си грешки, играчите на Монако могат да се оплачат и от безобразното съдийство, което помогна за разгрома им.

През първото полувреме Монако имаше териториален превес, но ситуациите пред вратата на Бордо почти липсваха. Точно преди почивката обаче Димитър Бербатов засече великолепно центриране на Валер Жермен и заби с глава топката във вратата за 0-1.

След паузата Бордо излезе преобразен. Заслуга за това имаше треньорът Вили Саньол, който замени нападателя си Шейк Диабате и пусна плеймейкъра Ярослав Плашил.

Още в 48-мата минута домакините изравниха с гол на Диего Ролан. След това дойде ред и на съдията да влезе в главната роля.

В 60-тата минута Тони Шапрон си измисли дузпа след артистично падане на Хазри и Емилиано Сала вкара втори гол за Бордо.

5 минути по-късно след очевадна засада Диего Ролан донесе още по-сериозна преднина на "жирондинците"

В 75-тата минута арбитърът свирна нова пресилена дузпа за домакините, от която Уехби Хазри направи 4-1

Това бе втора победа от 2 мача за Бордо, който излиза първи, с равни показатели със Сент Етиен

Монако е на предпоследно място с 2 загуби от 2 срещи и голова разлика 2-6