Прекратиха Левски – ЦСКА при юношите заради бой (ВИДЕО)

Вечното дерби между Левски и ЦСКА при юношите до 19 години бе прекратено малко преди края. На „Герена” „сините” водеха с 2:0, когато съдията изгони по един играч от двата отбора – Божидар Божилов от Левски и Герман Петров от ЦСКА. Секунди след това феновете по трибуните се сбиха. Привърженик на „армейците” отиде на тъчлинията, за да протестира. Това предизвика много от „сините” ултраси, които налетяха на противниковата публика.

Благодарение на директора на школата на Левски Даниел Боримиров страстите бяха овладяни. Реферът Вихрен Манев искаше двубоят да продължи, но футболистите на ЦСКА не бяха на същото мнение.

През първото полувреме Левски поведе с голове на Никола Димитров и Алекс Боримиров от дузпа. Секунди преди края на първата част Кристиян Пешов от ЦСКА получи втори жълт и съответно червен картон, тъй като ритна по главата вратаря Димитър Шейтанов.