Пролетта идва със Сани Жекова и оптимизъм (СНИМКА)
"И това ще мине", убедена е сноубордистката
Пролетта вече е тук! И, независимо от ситуацията, не трябва да забравяме, че тя носи възраждане, ново начало и оптимизъм.
Припомня ни го и Александра Жекова. Сноубордистката, която през 2019 г. сложи край на състезателната си кариера, не пропусна да поздрави своите последователи в социалните мрежи.
Тя публикува снимка от разходка сред природата.
Сани съветва да използваме времето, в което природата се възражда, за да направим същото и с нас, да четем, да се научим на нещо ново и да се радваме на любовта и домашния уют.
"Всяко зло е за добро и както се казва, и това ще мине...", пише Жекова.
bTV призовава: останете си вкъщи!
