ПСЖ не пожали Реал (Мадрид) в Охайо (ВИДЕО)

Французите се наложиха с 3:1 над победителите в Шампионската лига

Отборът на Пари Сен Жермен не остави никакви шансове на Реал (Мадрид) в среща от американския мини турнир на "Интернешънъл чемпиънс къп". Възпитаниците на Унай Емери се наложиха с 3:1 над испанците в среща, играна на "Охайо Стейдиъм".

Реал (Мадрид) беше без Кристиано Роналдо, Пепе и Гарет Бейл, които полчиха по-дълга почивка след европейското първенство.

По показаното на терена си личеше, че французите са доста по-напред в подготовката си.

Те откриха резултата още във втората минута с удар на Икон и след разбъркване в защитата на "белите".

В 35-та минута новото попълнение на ПСЖ - Томас Мюние направи резултата 2:0.

В 40-та минута отново белгиецът беше точен и направи резултата класически, след грешка на стража на Реал Кико Касия.

Все пак мадридчани върнаха едно попадение в самия край на второто полувреме с гол от дузпа, реализирана от Марсело. Наказателният удар беше свирен за игра с ръка на Серж Орие.