ПСЖ победи Челси и в Лондон и е на 1/4-финал в Шампионска лига (ВИДЕО)

Парижани отстраниха английския тим за втора поредна година

Пари Сен Жермен постигна втора победа над Челси с 2:1 в мача реванш от 1/8-финалите в Шампионска лига.

На "Стамфорд Бридж" двата отбора започнаха силно и си размениха по едно положение, като пропуски направиха Диего Коста и Анхел Ди Мария.

В 16-та минута ПСЖ нанесе своя първи удар, когато Ди Мария изведе Ибрахимович, а той асистира на Рабио за 1:0.

Отговорът на Челси не закъсня и в 27-та минута също след много красива атака Коста финтира Тиаго Силва и изравни.

Последваха силни минути за лондончани в края на първата част и началото на втората. "Сините" бяха много близо до втори гол и в 65-та минута, когато вратарят на гостите Кевин Трап спаси последователно удари на Вилиян и Азар.

Само две минути по-късно обаче всичко приключи, когато след нова перфектна атака Ди Мария центрира към Ибрахимович и голмайсторът не сгреши.

Така с общ резултат 4:2 ПСЖ отстрани за втора поредна година тима на Челси.