Радост за Чили на старта на Копа Америка (ВИДЕО)

Домакините победиха трудно Еквадор. Коментатор имитира военна сирена

Чили победи Еквадор с 2-0 в първия мач от Копа Америка 2015. Домакините на турнира започнаха много припряно, но с огромно желание за победа, която все пак постигнаха.

Първото полувреме на мача на Националния стадион в Сантиаго мина без голове. В средата на втората част чилийците получиха правото да изпълнят дузпа. Артуро Видал застана зад топката и в 67-та минута резултатът стана 1-0.

В 84-та минута Алексис Санчес се възползва от грешен пас на еквадорците и находчиво изведе Едуардо Варгас. Нападателят остана сам срещу вратаря на Еквадор и го преодоля за крайното 2-0.

Вижте най-интересното от мача с автентичния звук от чилийската телевизия, чийто коментатор сякаш без усилие би могъл да замести сирените на 2 юни...