Рамос се реваншира - донесе победата на "Реал" срещу "Малага"

"Белите" увеличиха преднината си на върха в Примера

Серхио Рамос се реваншира пред публиката на "Реал" Мадрид за автогола си срещу "Севиля" миналата седмица, след като донесе победата на столичаните срещу "Малага" в среща от 19-ия кръг на Примера дивисион. Капитанът на "белите" вкара и двете попадения в мрежата на гостите за крайното 2:1, с което "Реал" увеличи на четири точки аванса си на върха в класирането.

Втори е отборът на "Севиля", а "Барселона" изостава с още една точка на третото място.

Рамос вкара с глава след центриране на Тони Кроос от корнер в 35-та минута, а в 43-та се възползва от пас от пряк свободен удар на германския си съотборник за 2:0.

Това се случи само шест дни след автогола на Рамос, с който той донесе успеха на родния си "Севиля" срещу "Реал" и с това спря серията от 40 поредни мача без загуба за отбора на Зинедин Зидан.

Хуанпи върна един гол за "Малага" в 63-та минута, но гостите не успяха да стигнат до равенство.