Реал е на финал на Audi Cup, Бейл наказа Тотнъм (ВИДЕО)

Реал Мадрид победи Тотнъм с 2:0 и ще играе финал на Audi Cup 2015. Отборът на Рафаел Бенитес се справи с лондончани без особени проблеми, макар и да бе без Кристиано Роналдо и Карим Бензема.

Срещата на Алианц Арена започна с прекрасно положение за Тотнъм, но Ерик Ламела стреля над вратата от десетина метра. Малко по-късно Хесе удари напречната греда след удар отдясно. Отново Хесе имаше страхотен шанс да открие резултата за Реал в средата на първата част, но фалцовият му изстрел бе спасен виртуозно от Мишел Ворм.

Реал поведе в 36-та минута. Иско центрира много прецизно топката и Хамес Родригес с глава я прати в мрежата.

През второто полувреме двамата треньори извършиха множество смени, което се отрази на качеството на играта, но се забеляза, че Рафа Бенитес дръпна назад отбора на Реал.

Тотнъм обаче не стигна до нищо опасно пред вратата на Кико Касия. Вместо това в 79-та минута Гарет Бейл пресече един пас назад и със силен изстрел отдалеч направи резултата 2-0. Това бе първи гол за Бейл от началото на лятната подготовка на Реал.

Финалът на Audi Cup e в сряда от 21:45 часа пряко по bTV Action.