Реал Мадрид победи ПСЖ и е лидер в своята група (ВИДЕО)

"Катеначото" на Рафа Бенитес донесе победа с 1:0

Реал Мадрид спечели ценна победа с 1:0 над ПСЖ и е много близо до първото място в крайното класиране в своята група на Шампионска лига.

Единствения гол в срещата на "Сантиаго Бернабеу" отбеляза Начо в 35-ата минута.

Мачът започна равностойно, но постепенно гостите овладяха инициативата и започнаха да създават опасности пред вратата на Кейлор Навас. Противно на развоя на събитията домакините успяха да открият резултата с щастлив гол на защитника Начо, който бе влязъл в игра малко преди това. От тук до края на полувремето превъзходството на гостите стана още по-отчетливо, но пропуските лишаваха ПСЖ от равенство, а и Адриан Рабио удари дясната греда на вратата.

През втората част домакините предимно се защитаваха, но след нова поредица от пропуски на ПСЖ в крайна сметка стигнаха до победата.

Така Реал Мадрид вече има 10 точки, с три повече от ПСЖ и е фаворит за първото място в група "А".