"Реал" Мадрид разгроми "Бетис"

Гостите победиха с 6:1

"Реал" Мадрид победи с категоричното 6:1 "Бетис" като гост в мач от осмия кръг на Примера дивисион.

Възпитаниците на Зинедин Зидан откриха головата си сметка още в 4-ата минута, а точен бе Рафаел Варан с глава. В 14-ата Марсело центрира към Бейл, но ударът му нацели гредата.

В 31-ата минута гостите стигнаха до втори гол. Негов автор бе Карим Бензема след асистенция на Тони Кроос. Осем минути по-късно Марсело се разписа за 0:3.

В последната минута на първото полувреме Иско покачи на 0:4 след бърза контраатака и асистенция на Пепе.

След почивката футболистите на френския наставник видимо се поотпуснаха и в 51-ата минута Пепе трябваше да чисти топката пред голлинията. Четири минути по-късно той сбърка подаване, а резервата Алваро Сехудо бе изведен сам срещу Кейлор Навас и резултатът бе намален - 1:4.

Но няколко минути по-късно преднината на "Реал" отново стана четири гола, след като в 62-ата минута Иско се разписа за втори път в мача след центриране на Роналдо.

В 78-ата минута и Кристиано записа името си сред голмайсторите. Португалецът получи пас от Алваро Мората и вкара за 1:6.

След успеха си мадридският гранд е втори с равен брой точки (18) с първия "Атлетико", но с по-лоша голова разлика. "Бетис" е 15-и с 8 точки.