Рефер колабира по време на мач (ВИДЕО)

Притеснителни сцени на срещата между Кот д'Ивоар и Етиопия

Хаос на мача между Кот д'Ивоар и Етиопия от квалификациите за Купата на африканските нации. След 80 минути игра и при аванс от 3:1 за Кот д'Ивоар, футболистите на двата тима забелязват, че съдията трудно се държи на крака.

Те веднага му се притичват на помощ и бавно го изкарват от терена. Докато го водят към медицинския екип обаче реферът припада. Преглеждат го на място, а след това го изнасят с носилка.

Чарлес Булу става главен съдия на двубоя, след като първоначално избраният арбитър дава положителен тест за коронавирус.

Четвъртият съдия не успя да замести Булу, тъй като е от Кот д'Ивоар и затова се прави компромис - един от страничните рефери, родом от Кения, свири последните минути на мача.