"Реймс" изненада "Олимпик" Марсилия (ВИДЕО)

Кошмарен старт на сезона за хората на Вилаш-Боаш

"Реймс" изненадващо победи с 2:0 като гост "Олимпик" Марсилия в първия кръг от сезона във френската Лига 1. Така ерата "Андре Вилаш-Боаш" започна кошмарно за португалския треньор, при това насред "Стад Велодром".

Двата тима изиграха скучно първо полувреме, като и двете попадения за успеха на "Реймс" паднаха след почивката. Булай Диа откри резултата в 58', когато завърши атаката при двойно подаване с Тристан Дингом.

Марсилци реагираха и взеха инициативата, но вместо да възстановят равенството допуснаха втори гол. В последната минута Диа този път асистира, а Хюн Юн Сук отбеляза за крайното 2:0 в полза на "Реймс".

Във втория кръг "Олимпик" Марсилия гостува на "Нант", докато "Реймс" е домакин на съперника на "Локомотив" Пловдив в Лига Европа - "Страсбург".