"Рома" трепери до последно срещу "Карабах" (ВИДЕО)

"Римските вълци" все пак победиха с 2:1 във втория кръг в Шампионска лига

"Рома" победи с 2:1 "Карабах" в среща от втория кръг на груповата фаза на Шампионската лига. "Римските вълци" бързо натрупаха аванс, но съперниците им успяха да върнат едно попадение, а до края на мача имаха още няколко възможности за сензационно равенство.

"Рома" откри резултата в 7-ата минута. Топката не беше изчистена добре след корнер, Лоренцо Пелегрини опита шут, а се получи центриране към Константинос Манолас, който отблизо вкара с плонж. Това беше попадение номер 100 за тима в Шампионската лига.

8 минути по-късно резултатът беше удвоен, след като Ел Шаарауи изведе Джеко в наказателното поле и босненецът реализира прекрасен гол с помощта на напречната греда.

В 29-ата минута футболистите на "Карабах" отбелязаха първия си гол в групите на Шампионската лига чрез Пабло Енрике.

Така във временното класиране "Рома" са с четири точки, докато съперниците им продължават да са с 0.