Рутинна победа за ЦСКА срещу "Верея"

Шести пореден успех за "червените"

ЦСКА постигна шестата си поредна победа в Първа лига. Възпитаниците на Стамен Белчев се наложиха с 3:0 над "Верея" в домакински мач от 8-мия кръг на българското първенство.

"Червените" вече имат 19 точки и остават на върха в класирането. Отборът на "Верея" запазва шестата си позиция с 13 точки.

Домакините поведоха в 7-ата минута. Густаво Кулма стреля от няколко метра, топката се отби в крака на Балде и влезе във вратата на гостите за 1:0.

Кулма сам удвои в 37-ата минута. Колумбиецът опита да намери Каранга, но пасът му бе пресечен. Впоследствие топката се върна при Кулма, който бе точен за 2:0.

През второто полувреме Александър Дюлгеров удари греда, а малко по-късно това стори и Каранга. Все пак бразилецът вкара попадение в 67-ата минута за крайното 3:0.