С ранен гол "Лил" завърза битката за топ 3 (ВИДЕО)

"Монако" победи "Анже" с красиво попадение на Стеван Йоветич

Само два гола в ранните мачове от 23-ия кръг на Лига 1. Лоик Реми донесе успеха на "Лил" срещу "Рен" и завърза интригата за местата в топ 3, даващи право на участие в Шампионската лига.

"Мастифите" са четвърти, на три точки зад третия "Рен".

Срещата не бе особено интересна, a единственият гол падна още в 4-ата минута. Голмайсторът Реми се намира в отлична форма от началото на годината и вече има четири попадения.

В друга среща "Монако" победи с 1:0 "Анже" и записа първи успех под ръководството на новия си треньор Роберт Морено. В герой за "монегаските" се превърна Стеван Йоветич, който отбеляза гениален гол през първото полувреме.

"Монако" сложи край на серията от три поредни загуби и се изкачи на деветото място във временното класиране с 32 точки.