Само точка за "Левски" при завръщането на Стоилов на "Герена"

Второ поредно равенство за "сините"

"Левски" спечели само точка при завръщането на Станимир Стоилов на "Герена". "Сините" завършиха 0:0 с ЦСКА 1948 в мач от осмия кръг на Първа лига, а равенството е второ поредно за "Левски", откакто Стоилов отново пое отбора.

Първото по-сериозно положение бе за домакините. В 15-ата минута Марин Петков стреля, вратарят Даниел Наумов отклони топката, която се удари и в гредата.

Галин Иванов опита удар за гостите, но не затрудни особено Николай Михайлов. Здравко Димитров и Борислав Цонев пробваха да изненадат Наумов, но без успех.

В 56-ата минута нападателят на "Левски" Билал Бари се измъкна и отправи изстрел с глава отблизо, но стражът на ЦСКА 1948 отново спаси.

В 86-ата минута футболистите на гостите имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Димитър Костадинов, но съдията не отсъди такава.

В момента "Левски" е на десето място в класирането с осем точки. ЦСКА 1948 е на 13-о с пет.