Септември (София) с престижна победа над България U19 (ВИДЕО)

Следващата проверка за младите трикольори е срещу връстниците им от Италия през август

Участникът в Югозападната „В" група Септември София спечели с 3:2 срещу националния състав на България до 19 години в контролна среща играна в столицата. В самото начало на мача Томас Цветков се оказа най-съобразителен в наказателното поле след подаване на Божидар Краев и откри резултата в полза на селекцията на Светослав Тодоров. Минути преди края на първата част Асен Чандъров изравни след удар с глава. Секунди след почивката Томислав Йорданов отново даде преднина за младите трикольори. До края на срещата Септевмри бе по-добрият отбор на терена и първо в 64-ата минута Димитър Воденичаров възтанови равенството след изтрел от границата на наказателното поле, а малко преди края Кристиян Петров оформи крайното 3:2.