Шампионът Лудогорец с нова победа

Вълнуващи последни минути на мача

В София, Лудогорец победи Славия с 3:0 в мач от 22-ия кръг на "А" група. Фабио Ешпиньо откри резултата в 31-та минута, възползвайки се от колективна грешка в отбраната на Славия.

Двата тима оставиха най-интересното за края на двубоя.

В 89-тата минута защитникът на Славия Димитър Везалов се озова непокрит на 2-3 метра пред Владислав Стоянов, но не успя да засече отлично центрираната топка. Бранителят на домакините дори не можа да я уцели с глава, а я отигра с ръка.

Минута по-късно крилото на Лудогорец  Мисиджан изработи 11-метров наказателен удар, възползвайки се от контакт с Владимир Семерджиев. Златински застана зад топката и бе точен за 2:0.

В последната минута на мача отново Мисиджан бе в центъра на вниманието. Той реализира третия гол за гостите и оформи класическата победа за Лудогорец.

След очаквания успех на „Овча купел’’, момчетата на Георги Дерменджиев завършват редовния сезон в "А" група на първо място. "Разградчани’’ имат 47 точки, а вторият ЦСКА е с 44 точки. Утре ‘’червените’’ гостуват на Ботев (Пловдив).