Синът на Георги Иванов - Гонзо бележи в контрола за "Славия"

"Белите" победиха с 3:1 "Хебър"

Синът на бившия футболист на "Левски" и бивш спортен директор на "Локомотив" Пловдив Георги Иванов Гонзо - Александър, вкара първия си гол за "Славия".

Младият нападател, който до преди дни беше част от пловдивските "железничари", се разписа при победата с 3:1 на "белите" над "Хебър" в контрола.

Още в първата минута на мача Жуниор Мапуко откри резултата в полза на "Славия". Той стреля с глава, но неточно. Топката обаче се върна в него и той успя да я прати във вратата на тима от Пазарджик.

Половин час след началото на контролата "белите" стигнаха и до второ попадение. То беше дело на Тони Тасев.

"Хебър" върна един гол преди почивката. Александър Бастунов центрира, а Тодор Чаворски опита успешно акробатично изпълнение.

Александър Иванов направи резултата 3:1 в 87-ата минута от близко разстояние.